Ruoan hinnat ovat taivaissa Amerikassa, Kalifornian kaltaisissa paikoissa yksi appelsiini maksaa sinulle yli 1 dollarin Etelä-New Jerseyssä he heittävät appelsiineja tien sivuun pilaamaan
2,04M